Blue Mediterranean Seas are waiting for you. 😍🌏
Costa Brava krenohet me disa nga plazhet më të bukura në Spanjë, 🏄‍♂️🏄‍♀️
Të cilat janë zbukuruar me brigjet e gjata të rërës së artë në limane të fshehura🏝 shkëmbore dhe plazhe të izoluara,te cilat mund ti arrini vetëm në këmbë. 🏝
Costa Brava është gjithashtu shtëpia e disa plazheve më të pabesueshme që ia vlen ta eksploroni.👩‍🚀
Tani keni mundesinë te përjetoni 8 dite unike dhe në relaksi ne maksimum SUPER PAKETE 🤩
Perfitoni Fluturim +Hotel + Mengjes +Darke
Per vetem 375 euro/personi😍🌞
Data 20-27 JUNE 🛫
ACAPULCO HOTEL 4*🏨 Ju mirepresim per rezervime ! 📱 0692407064
📨mastertravel.al@hotmail.com

Rr.Mine Peza, Nd 106 , Tirane,Albania 🏭

32

0